Brodnicka pocałowała rywalkę na ważeniu! Bójka przed walką pań (WIDEO)

Sporty walki

Już w piątek mistrzyni świata WBO Ewa Brodnicka (17-0, 2 KO) zmierzy się z Edith Soledad Matthysse (16-10, 1 KO) na gali Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie. Gorąco w tym zestawieniu było już na ceremonii ważenia, kiedy to Polka... pocałowała rywalkę w usta, co nie spodobało się Argentynce.

Hala sportowa w Częstochowie będzie w piątek świadkiem kolejnej walki Brodnickiej w obronie pasa mistrzowskiego. Polka przed starciem z Matthysse obiecała, że teraz jej styl będzie bardziej widowiskowy.
 
- - Zaskoczę kibiców, ale zmieniam styl boksowania, będzie widowiskowy i podobny do... męskiego. Kibice zobaczą nie tylko solidny lewy prosty, ale też efektowne wymiany w półdystansie. Będą momenty, kiedy zatrzymam się w ringu i nastawię na ostrą walkę. Nie będziemy się oszczędzać - zapewniała pięściarka.
 
W czwartek bohaterki jedynej kobiecej walki spotkały się na ceremonii ważenia i doszło między nimi do spięcia. Brodnicka raz jeszcze popisała się niecodziennym strojem, do których zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów.
 
Patrząc sobie w oczy po zejściu z wagi, Brodnicka pocałowała rywalkę w usta! Matthysse błyskawicznie odepchnęła Polkę i uderzyła ją w twarz - tym samym odpowiedziała 35-latka pochodząca z Nowego Dworu Mazowieckiego.
 
Po krótkiej przepychance sytuację wyjaśnili dopiero organizatorzy.
 
"Cleo" wniosła na wagę 58,5 kg, podczas gdy jej rywalka 58 kg.
 
Transmisja gali Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie w piątek od 19:00 w Polsacie Sport. Transmisja także w Polsacie Sport Fight od godz. 18:00.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze