Bogdanka Armia Fight Night 7: Ciężki nokaut w Lublinie! Zawodnik zniesiony na noszach (WIDEO)

Sporty walki

Karta główna gali Bogdanka Armia Fight 7 w Lublinie rozpoczęła się w efektowny sposób. Sebastian Rajewski (7-5, 3 KO) potężnym wysokim kopnięciem znokautował Macieja Kierzkowskiego (2-3, 2 KO).

Zawodnik z Siedlec błysnął na jednej z poprzednich gal. W kwietniu tego roku brutalnie powalił na deski Tsotne Darchię. Porażka z Piotrem Przepiórka przerwała serię dwóch zwycięstw, więc w Lublinie liczył na powrót na właściwą drogę. Jego rywalem był Sebastian Rajewski.

Walka zakończyła się w pierwszej rundzie w brutalny sposób. Na skutek niskiego kopnięcia Rajewskiego, Kierzkowski bardzo szybko nabawił się urazu kolana. Miał więc problemy z poruszaniem się, co tylko ułatwiło pracę rywalowi.

Rajewski wywierał presję, aż w końcu po nieco ponad dwóch minutach wystrzelił potężnym wysokim kopnięciem. Kierzkowski padł jak rażony piorunem.

Sędzia natychmiast przerwał pojedynek, a przy pokonanym pojawili się lekarze. Kierzkowski był opatrywany przez kilka minut, aż został zniesiony z klatki na noszach.

Wynik walki:

Sebastian Rajewski (7-5, 3 KO) pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Macieja Kierzkowskiego (2-3, 2 KO).