Mędrzyk: Jesteśmy fajną, zgraną paczką

Siatkówka

- Cieszę się z tego meczu. Pokazałyśmy na co nas stać i jaki jest nasz potencjał. Jesteśmy fajną drużyną i tworzymy dobry kolektyw - stwierdziła Natalia Mędrzyk przyjmująca Chemika Police. Policzanki wygrały z ŁKS Commercecon Łódź 3:0 w meczu o Superpuchar Polski.

Adran Brzozowski: Nowa nazwa, zespół, trener i puchar... nie zbity.

 

Natalia Mędrzyk: Jeszcze nie zbity i oby tak zostało, że trofeum zostanie całe, bo już wiemy, że różnie bywało. Cieszę się z tego meczu. Chciałyśmy wygrać i spełniłyśmy założenie. Pokazałyśmy na co nas stać i jaki jest nasz potencjał. Jesteśmy fajną zgraną paczką.

 

Trener Ferhat Akbas wzoruje się na azjatyckiej siatkówce, ale Twoja koleżanka z drużyny Marlena Kowalewska uważa, że możecie grać jeszcze szybciej.

 

Wydaje mi się, że dzisiaj nie grałyśmy tak szybko, jak potrafimy. Miałyśmy trochę problemów ze zgraniem tempa co było widać, ale sala na pewno nam w tym nie pomagała. Większość zespołu preferuje azjatycki styl gry, także cieszymy się z tego.


Puchar Polski, mistrzostwo ligi, jakie cele ma Chemik Police na ten sezon?

 

Celem jest wygranie, każdego pucharu i medalu. Mamy mocny zespół zarówno na boisku, jak i w kwadracie. Każda z nas chce wykonać swoje zadanie na boisku.

 

Wywiad z Natalią Mędzrzyk w załączonym materiale wideo.

Adrian Brzozowski, NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze