Magazyn Fortuna 1 Ligi: Goście z GKS-u Jastrzębie! Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi: Goście z GKS-u Jastrzębie! Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl
fot. CyfraSport

Dość nieoczekiwanym liderem Fortuna 1 Ligi po dwunastu kolejkach jest beniaminek, Radomiak Radom. Jak wygląda walka w środku tabeli? O sytuacji na zapleczu ekstraklasy w kolejnym Magazynie Fortuna 1 Ligi opowiedzą goście z GKS-u Jastrzębie. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:00 na Polsacie Sport i Polsatsport.pl.

Niewielu mogło przewidzieć scenariusz, w którym rewelacyjny beniaminek jest liderem tabeli Fortuna 1 Ligi. Radomiak szokuje wszystkich i notując serię sześciu zwycięstw z rzędu przewodzi stawce zespołów zaplecza ekstraklasy.
 
GKS Jastrzębie ma za sobą dwie porażki z rzędu, przez co stracił kontakt ze ścisłą czołówką. Gośćmi Szymona Rojka w Magazynie Fortuna 1 Ligi będą Bartosz Jaroszek i Jakub Wróbel.
 
W programie nie zabraknie też naszych stałych ekspertów Janusza Kudyby i Tomasza Łapińskiego.
 
Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. W Magazynie znajdzie się też podsumowanie pierwszej części akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!
 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

 

#FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat. 

WIĘCEJ - TUTAJ 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze