Ostre spięcie żon Rooneya i Vardy'ego. "Informowała media o moim życiu"

Piłka nożna
Ostre spięcie żon Rooneya i Vardy'ego. "Informowała media o moim życiu"
fot. PAP

Do sporej afery doszło na Wyspach Brytyjskich z udziałem partnerek Wayne'a Rooneya oraz Jamiego Vardy'ego. Żona tego pierwszego, Coleen oskarża Rebekhę o informowanie gazety The Sun wiadomościami z jej prywatnego życia, które umieszcza na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Obie panie wypowiedziały się na ten temat na łamach mediów społecznościowych, wywołując tym samym spore zainteresowanie.

"Przez kilka lat ktoś komu ufałam śledził moje osobiste konto na Instagramie, regularnie informując gazetę The Sun na temat moich prywatnych postów oraz relacji. Podano wiele informacji na mój temat, moich przyjaciół oraz mojej rodziny - bez mojego pozwolenia i wiedzy.

 

Po dłuższym upływie czasu, próbując się dowiedzieć się kto za tym stoi, miałam podejrzenie.

 

Aby to udowodnić, wpadłam na pomysł, że zablokuje wszystkich moich obserwujących na Instagramie oprócz jednego konta. (Ci, którzy mają dostęp do mojego prywatnego konta musieli zastanawiać dlaczego nie publikowałam żadnych historii przez jakiś czas).

 

Przez ostatnie pięć miesięcy publikowałam wiele zmyślonych historii, żeby przekonać się czy trafią do gazety. I wiecie co? Trafiły! Historia o selekcji płci w Meksyku, o powrocie do telewizji oraz ostatnia o zalanej piwnicy w moim nowym domu.

 

Ciężko mi było trzymać to w sobie, bez odniesienia się do tego. Kiedy historie wyciekły, musiałam to zrobić. Teraz wiem na pewno, z którego konta pochodzi ten wyciek. Zapisałam zdjęcia oryginalnych historii, które jasno pokazują, że tylko jedna osoba mogła je zobaczyć. To... konto Rebekhi Vardy" - napisała partnerka legendy Manchesteru United.

 

 

Na odpowiedź drugiej strony, czyli żony piłkarza Leicester, nie trzeba było długo czekać.

 

"Tak jak rozmawiałyśmy przez telefon, chciałam, żebyś powiedziała najpierw mnie o tym, jeżeli faktycznie mnie podejrzewałaś. Nigdy nie rozmawiam z nikim o Tobie. Wielu dziennikarzy, którzy przez lata mnie o to prosili, mogą to zagwarantować. Jeżeli miałaś takie podejrzenia, mogłaś mi o tym powiedzieć. Ja mogłam wówczas zmienić hasło, żeby przekonać się czy problem zniknął.

 

Przez ostanie lata różni ludzie mieli dostęp do mojego Instagrama. Nawet w tym tygodniu dowiedziałam się, że obserwuję ludzi, których nie znałam i nigdy wcześniej nie obserwowałam. Nie żartuję teraz, ale nie potrzebuję pieniędzy, więc co miałabym ze sprzedaży twoich historii? Bardzo cię polubiłam Coleen. Jestem zawiedziona, że wybrałaś taki sposób, zwłaszcza, że jestem w zaawansowanej ciąży. Jestem zdegustowana, że w ogóle muszę temu zaprzeczać. Powinnaś najpierw do mnie zadzwonić" - przyznała Rebekha, która następnie stwierdziła, że nie będzie podejmować kroków prawnych w tej sprawie ze względu na zbyt duży stres, który mógłby zaszkodzić jej ciąży.

 

 

 

Coleen Rooney to małżonka występującego w amerykańskim D.C United - Wayne'a Rooneya. Para wzięła ślub w 2008 roku. Rebekah Vardy poślubiła zawodnika Leicester - Jamiego w 2016 roku.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie