Adamo Rudnik będzie muzyczną gwiazdą FEN we Wrocławiu

Sporty walki
Adamo Rudnik będzie muzyczną gwiazdą FEN we Wrocławiu
fot. Luc Art Photo Łukasz Boehnke

Rudnik jest doskonale znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku muzycznym. Transmisja otwarcia gali FEN 26 o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat.

Już jako nastolatek osiągnął wiele spektakularnych sukcesów w show-biznesie. Można by ich wiele wymieniać… Jednym z największych był wydany singiel „Zawsze do celu” nagrany wraz z kolegami, który sprzedał się na poziomie złotego krążka! Ten wyjątkowy singiel „Zawsze do celu”, z jakim Rudnik jest najbardziej kojarzony, był jedynką na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, a klip do tej niezwykle motywującej piosenki był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku.

 

Za ten singiel otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na Polsat Super HIT Festival w koncercie „ Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”. Pozytywny i motywujący przekaz tego singla został doceniony również przez wielu polskich sportowców.

 

Rudnik będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisja otwarcia gali o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie