Idealny początek Polaków! Dwa gole Lewandowskiego z Łotwą (WIDEO)

Już w 9. minucie eliminacyjnego meczu z Łotwą Polacy objęli prowadzenie. Po koronkowej akcji naszej ofensywy do siatki Andrisa Vaninsa trafił niezawodny Robert Lewandowski! Chwilę później kapitan reprezentacji zdobył drugą bramkę!

W Rydze obejrzeliśmy wymarzony początek reprezentacji Polski. Po kwadransie piłkarze Jerzego Brzęczka prowadzili z Łotwą 2:0. Najpierw koronkową akcją popisała się nasza ofensywa. Robert Lewandowski zgrał piłkę do Sebastiana Szymańskiego, który idealnie dograł w pole karne, gdzie w 9 minucie kapitan naszej kadry umieścił piłkę w siatce Łotysza Andrisa Vaninsa. Chwilę później kolejną świetną akcją popisał się Kamil Grosicki, którego dogranie ze skrzydła po raz kolejny bezbłędnie wykorzystał znajdujący się w wielkiej formie Lewandowski.

Do tej pory Lewandowski strzelił reprezentacji Łotwy trzy bramki. Pierwszą podczas spotkania w Warszawie, dwie kolejne - już w Rydze.

Dwie bramki zdobyte w czwartek były 58. i 59. trafieniem Lewandowskiego z barwach reprezentacji Polski.