Majecki rozchwytywany przez słynne kluby. Do transferu dojdzie już zimą?

Piłka nożna
Majecki rozchwytywany przez słynne kluby. Do transferu dojdzie już zimą?
fot. Cyfrasport

Świeżo upieczony reprezentant Polski - Radosław Majecki już niebawem może opuścić szeregi Legii Warszawa. Jak poinformował "Przegląd Sportowy", młodym bramkarzem, który został powołany przez selekcjonera Jerzego Brzęczka na październikowe zgrupowanie, zainteresowanie przejawia wiele europejskich klubów. Majeckiego widzi u siebie kilka słynny drużyny ze Starego Kontynentu.

Zainteresowanie niespełna 20-letnim golkiperem przejawiają londyńskie kluby - Tottenham oraz Arsenal. Jednak jak twierdzi "Przegląd Sportowy", Majecki nie jest chętny do dołączenia do tych klubów. Bramkarz Legii zdaje sobie sprawę, że będzie miał bardzo małe szanse na grę, jeśli doszłoby to takiego transferu.

 

Utalentowany zawodnik warszawskiego klubu skłania się ku innym propozycjom. Urodzony w Starachowicach bramkarz myśli o wyjeździe do klubu pokroju Celticu Glasgow, Stade Rennes czy Espanyolu Barcelona. Przedstawiciele tych klubów również przyglądają się Majeckiemu. Ponadto pojawia się także włoski kierunek, który w ostatnich lata wśród polskich piłkarzy stał się bardzo popularny. Drużynami z Półwyspu Apenińskiego, które monitorują rozwój Polaka są Lazio oraz AC Fiorentina. Do tego rozważany jest również wyjazd do Portugalii.

 

- Sześć milionów euro plus bonusy powinny przekonać Legię, która sprzedałaby bramkarza już teraz i zatrzymała do czerwca na wypożyczeniu - pisze "Przegląd Sportowy".

 

Majecki, który w połowie listopada skończy 20 lat w tym sezonie rozegrał 19 meczów w barwach Legii. 13 razy został pokonany, a 10-krotnie zachował czyste konto.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie