Siatkarska wymiana ciosów! Akcja godna szlagieru Pucharu Świata

W meczu 7. kolejki Pucharu Świata siatkarzy reprezentacja USA przegrała 0:3 z Brazylią. Spotkanie z pewnością nie rozczarowało kibiców, a zawodnicy obu ekip zaprezentowali kilka efektownych akcji. Jedna z nich w załączonym materiale wideo.

Sytuacja miała miejsce w drugim secie starcia USA – Brazylia, przy stanie 21:23. Najpierw potężną zagrywką popisał się Maxwell Holt, ale brazylijski libero Thales Hoss wybrnął z tej opresji. Potem żadna ze stron długo nie była w stanie skończyć tej wymiany. Wreszcie, po tym jak Micah Christenson kapitalnie wybronił piłkę, podbił ją jeszcze Holt, a Aaron Russell skutecznie zaatakował.

Amerykanie wygrali tę długą akcję, jednak w całym meczu lepsi okazali się Brazylijczycy. Triumfowali w trzech setach i pozostają jedyną niepokonaną drużyną w tej edycji Pucharu Świata.