Smokowski: W Rydze nikt nie wie o meczu z Polską!

Piłka nożna

Przed meczem reprezentacji Polski z Łotwą Bożydar Iwanow połączył się ze studia w Warszawie z Tomaszem Smokowskim, który jest w Rydze. – Szukałem ludzi, którzy interesują się meczem z Polską, ale… nie znalazłem ich – powiedział w wirtualnej rozmowie dziennikarz Polsatu Sport.

O godz. 20.45 reprezentacja Polski rozpocznie eliminacyjne starcie z Łotwą. Stawką czwartkowego spotkania będzie utrzymanie przez piłkarzy Jerzego Brzęczka fotela lidera grupy G. W przedmeczowym studiu Polsatu Sport pojawił się Smokowski, który w tym samym czasie przebywał w… Rydze. Dzięki najnowszej technologii dziennikarz udzielił Iwanowowi wirtualnego wywiadu.

 

- Muszę powiedzieć, że dobrze iż nie postawiłem sobie celu, że przestanę biegać aż znajdę Łotysza albo Łotyszkę, którzy są zainteresowani meczem. Dobrze ponieważ nie znalazłem ani jednej takiej osoby, a pytałem naprawdę wiele. Nie ma ani jednego plakatu, ani jednego transparentu. Sportem numer 1 jest tu hokej na lodzie, później koszykówka, a następnie: bobsleje, saneczki i skeleton. Piłka nożna ich w ogóle nie interesuje - powiedział prosto z Rygi Smokowski.

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze