El. ME 2020: Kuriozalny gol Albanii. Bramkarz Mołdawii zaskoczył wszystkich

Alexei Coselev nie będzie dobrze wspominał eliminacyjnego meczu z Albanią. Bramkarz reprezentacji Mołdawii nie tylko musiał przełknąć smak porażki 0:4, ale także skompromitował się fatalnym zachowaniem, które zakończyło się utratą bramki.

Eliminacyjnego meczu z Albanią nie będzie dobrze wspominał Alexei Coselev. Bramkarz reprezentacji Mołdawii zachował się katastrofalnie przy drugim trafieniu podopiecznych trenera Edoardo Reji. W 34 minucie wydawało się, że Coselev kontroluje sytuację. Po dalekim podaniu Klausa Gjasula 25-letni golkiper Fortuny Sittard czujnie wyszedł do piłki, złapał ją, po czym niespodziewanie... odbił futbolówkę przed siebie.

Tam z prezentu skorzystał Keidi Bare, który podwyższył prowadzenie Albańczyków. Był to drugi gol bałkańskiej reprezentacji w tym meczu. Wcześniej bramkę zdobył Sokol Cikalleshi, później - Lorenc Trashi. Wynik ustalił w 90 minucie Rey Manaj.

Po tym zwycięstwie Albania ma na koncie 12 punktów.