Muzaj: W meczu z Iranem nie może zabraknąć nam koncentracji

Siatkówka

- Przed nami ostatni mecz turnieju, spotkanie z Iranem. Przeciwnikiem, z którym zawsze bardzo chcemy wygrać. Musimy się maksymalnie zmobilizować. Wygrane mecze z Iranem, nigdy nie przychodzą nam łatwo. To nie jest przeciwnik, który gra dobrze w tym turnieju, ale my gramy o "coś", srebrny medal. Musimy wyjść do tego spotkania z pełną koncentracją - powiedział Maciej Muzaj po wygranym meczu Pucharu Świata z Kanadą (3:0).

Łukasz Kadziewicz: Wynik 3:0, ale to nie było łatwe spotkanie.

 

Maciej Muzaj: Po długim spotkaniu z Brazylią 2:3, mieliśmy bardzo mało czasu na regenerację. To był trudny mecz. Sety nie wyglądały tak, jakbyśmy mieli wszystko pod kontrolą, a tak powinny. Cieszymy się z tego wyniku.

 

Obaj rozgrywający coraz częściej korzystają z ciebie w trakcie meczu. Szczególnie gdy na boisku nie ma Wilfredo Leona.

 

Jeśli nie ma Leona na boisku, musimy dzielić się dystrybucją na boisku. Ja wtedy też dostaję więcej piłek. Mimo, że gramy ze sobą całe wakacje, to cały czas jeszcze dopracowujemy nasze zgranie. Z każdą piłką jest jeszcze lepiej.

 

Czujecie, że ostatni mecz przed wami?

 

Czujemy, że to ostatni mecz, a jeszcze do tego, będzie to spotkanie z Iranem. Przeciwnikiem, z którym zawsze bardzo chcemy wygrać. Musimy się maksymalnie zmobilizować. Wygrane mecze z Iranem, nigdy nie przychodzą nam łatwo. To nie jest przeciwnik, który gra dobrze w tym turnieju, ale my gramy o "coś", srebrny medal. Musimy wyjść do tego spotkania z pełną koncentracją.

 

WYNIKI, TABELA, TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA SIATKARZY 

Łukasz Kadziewicz, NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze