El. ME U-21: Polska - Serbia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W Łodzi podopiecznych Czesława Michniewicza czeka kolejny mecz w eliminacjach ME U-21. Reprezentacja Polski na stadionie Widzewa podejmie Serbię, która mimo nie najlepszego początku w tych kwalifikacjach jest wymagającym rywalem. Relacja i wynik na żywo z meczu Polska U-21 - Serbia U-21 na Polsatsport.pl.

Serbowie słabo rozpoczęli walkę o przepustki do turnieju finałowego, w dwóch pierwszych starciach zdobyli tylko punkt. To jednak silna, dobrze przygotowana fizycznie drużyna, z którą trzeba się liczyć. Ekipa z Bałkanów w ostatnim spotkaniu w końcu się przełamała i pokonała na wyjeździe Bułgarię 1:0.

 

Z kolei zespół prowadzony przez trenera Michniewicza pokonał Łotwę (1:0) oraz Estonię (4:0). Biało-Czerwoni liczyli na podtrzymanie świetnej passy. I ta sztuka prawie im się udała na trudnym terenie. W piątek zremisowali z Rosją 2:2. Rosjanie gola na wagę punktu strzelili w doliczonym czasie gry. Młodzi polscy piłkarze utrzymali pierwsze miejsce w tabeli grupy 5.

 

W eliminacjach uczestniczą 53 reprezentacje, podzielone na dziewięć grup. Awans wywalczą zwycięzcy oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca. Pozostałe ekipy z drugich lokat zagrają w barażach o cztery ostatnie miejsca w turnieju finałowym, który w 2021 roku zorganizują wspólnie Węgry i Słowenia. Po raz pierwszy w MME wystąpi 16 drużyn.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska U-21 - Serbia U-21 na Polsatsport.pl od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze