UFC: McGregor zdradził rywala i termin swojej kolejnej walki?

Sporty walki
UFC: McGregor zdradził rywala i termin swojej kolejnej walki?
fot. Polsat Sport

Czyżby Conor McGregor (21-4, 18 KO, 1 SUB) miał wrócić do oktagonu UFC jeszcze w 2019 roku? Irlandzki zawodnik w mediach społecznościowych złożył życzenia urodzinowe Frankie'emu Edgarowi (23-7-1, 7 KO, 4 SUB) i przy okazji zaproponował mu walkę w grudniu. Amerykanin szybko zaakceptował ofertę rywala.

McGregor nie walczył już od ponad roku. W październiku 2018 roku przegrał przez poddanie w czwartej rundzie z mistrzem kategorii lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Dużo mówiło się o rewanżu, ale jak na razie temat ucichł. Irlandczyk postanowił więc znaleźć sobie innego rywala. Za pośrednictwem Twittera złożył życzenia Edgarowi, a przy okazji dodał "widzimy się w grudniu".

Amerykanin szybko odpowiedział. - Dzięki stary. Już się zgodziłem. Teraz to zależy od Ciebie i od Dany White'a - napisał "The Answer".

- White, bardzo proszę zrób tę walkę. Oddaj moją gażę na cele charytatywne - zakończył rozmowę McGregor.

 


Czyżby to oznaczało, że fani już mogą zacierać ręce na grudniowy pojedynek? W przeszłości dużo mówiło się o zestawieniu tych dwóch zawodników. Żadnych konkretnych planów jednak nigdy nie było. Amerykanin ostatnio walczył w lipcu 2019 roku. Przegrał z Maxem Holloway'em przez decyzję sędziów. Zarówno Edgar, jak i McGregor byli w przeszłości mistrzami kategorii lekkiej. Irlandczyk do tego miał jeszcze w posiadaniu pas dywizji piórkowej.

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie