LSK: DPD Legionovia - Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: DPD Legionovia - Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police zapowiadany jest jako najciekawsze spotkanie drugiej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Gospodynie liczą na pierwszą w sezonie wygraną, policzanki na przedłużenie serii zwycięstw. W pierwszych spotkaniach pod wodzą trenera Ferhata Akbasa Chemik zaprezentował się bardzo obiecująco. Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police w Polsacie Sport w piątek od godziny 20:00.

Policzanki nowy sezon rozpoczęły z przytupem. Najpierw zdobyły Superpuchar Polski, później wygrały pierwszy mecz Ligi Siatkówki Kobiet. ŁKS Commercecon Łódź i Eneę PTPS Piła pokonały po 3:0, a tylko w jednym z sześciu setów rywalki przekroczyły granicę 20 punktów. 

 

Widać już efekty pracy nowego trenera Chemika. Turek Akbas zapowiadał, że jego drużyna będzie grać szybko i właśnie z takim stylem rywalki policzanek sobie nie radzą.   

 

Podczas piątkowego spotkania możemy zobaczyć kubańsko-francuski pojedynek. Najlepiej punktującymi w Chemiku są obecnie Gyselle Silva i Wilma Salas, a w pierwszym meczu DPD Legionovii doskonale spisywały się Juliette Fidon-Lebleu i Julie Oliveira Sousa. Ekipa z Mazowsza przegrała jednak w Rzeszowie z Developresem SkyRes 1:3. Tym razem o zwycięstwo tez może być trudno.  

 

- Solidnie trenujemy, żeby zagrać jak najlepiej przed własną publicznością. W Rzeszowie nie byłyśmy faworytkami, dlatego nie możemy robić z tej porażki dramatu. Z naszej postawy na parkiecie możemy być zadowolone. Cały zespół był gotowy do gry i nastawiony na walkę do końca. Nasza praca idzie w dobrą stronę i coraz lepiej nam ze sobą na boisku - mówiła kapitan gospodyń Izabela Lemańczyk, cytowana na oficjalnej stronie internetowej klubu. 

 

Przygotowując się do meczu ekipa z Legionowa uważnie oglądała pierwsze w sezonie mecze Chemika. Zdaniem Lemańczyk rywalki zaprezentowały w nich bardzo dobrą, szybką siatkówkę i zdecydowanie wyróżniały się na tle innych zespołów.

 

- To na pewno jeden z najbardziej wymagających rywali w tym sezonie, ale na pewno nie poddamy się bez walki - zapewniła kapitan.

 

Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police w Polsacie Sport w piątek od godziny 20:00.

 

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA LIGI SIATKÓWKI KOBIET

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie