Reprezentacja Polski wkrótce zagra z Anglią? "To byłby cenny sprawdzian"

Piłka nożna

- Muszę przyznać, że gdzieś wyciekła informacja, iż jest szansa, że zagramy z Anglią. To byłby cenny sprawdzian - powiedział w Cafe Futbol Mateusz Borek.

Czy reprezentacja Polski już wiosną zmierzy się z Anglią? Taką informację przekazał w niedzielnym Cafe Futbol Mateusz Borek.

 

– Już gdzieś tam pojawiają się pierwsze przymiarki do meczów wiosennych i muszę przyznać, że wyciekła informacja, iż jest szansa, że zagramy z reprezentacją Anglii. Myślę, że to byłby cenny sprawdzian: Harry Kane i spółka konta Polacy – powiedział prowadzący Cafe Futbol.

 

– Dobrze byłoby, abyśmy nie grali ciągle ostatnich sparingów z Litwą. To nieco zaciemnia obraz, gdy wbijamy im kilka goli. Teraz widać, że odchodzi się od meczów towarzyskich, które o niczym nie świadczą. Mecze muszą być o coś. A jak nie są o coś, to musi być poważny rywal, abyśmy mieli punkt odniesienia. Bo po spotkaniu z Litwą nie będziemy mieć żadnego – dodał Cezary Kowalski, który popisał się świetną pamięcią i przypomniał przegrany 0:1 mecz z Litwinami w 2006 roku.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze