Vuković: Mam nadzieję, że Rosołek będzie wolał przyjść na trening, niż zaliczyć kilka ciekawych ulic w Warszawie

Piłka nożna
Vuković: Mam nadzieję, że Rosołek będzie wolał przyjść na trening, niż zaliczyć kilka ciekawych ulic w Warszawie
fot. Cyfrasport

Maciej Rosołek nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu w barwach Legii Warszawa. Strzelając gola w meczu z Lechem Poznań (2:1), od razu znalazł się na ustach wielu kibiców. - Mam nadzieję, że będzie wolał przyjść na trening, niż zaliczyć kilka ciekawych ulic w Warszawie – powiedział trener Aleksandar Vuković.

W meczu z Lechem Poznań Rosołek zameldował się na boisku w 74. minucie , zaliczając oficjalny debiut w pierwszym zespole Legii Warszawa. Sto osiemdziesiąt sekund później wpisał się na listę strzelców. Gol okazał się być na wagę trzech punktów.

 

- Dziś zaczyna się prawdziwa walka o karierę Macieja Rosołka. Dziś zaznaczył swoją obecność. To, jak wiele takich momentów będzie miał w przyszłości, zależy tylko od niego. Mam nadzieję, że będzie wolał przyjść na trening, niż zaliczyć kilka ciekawych ulic w Warszawie - przyznał po meczu trener Vuković.

 

 

Rosołek trafił do Legii Warszawa w 2015 roku. Wcześniej szlifował talent w Pogoni Siedlce. Jest uniwersalnym zawodnikiem  - może grać na skrzydłach, jako ofensywny pomocnik i przede wszystkim jako środkowy napastnik.

 

WYNIKI I TABELA PKO EKSTRAKLASY

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie