Wirtualny Kołtoń z Turynu: Trener Lokomotiwu to "rosyjski Ferguson"

Piłka nożna

- Trener gości Jurij Siomin doświadczył niezwykłych historii, to taki rosyjski Alex Ferguson - stwierdził Roman Kołtoń, z którym w studiu Ligi Mistrzów wirtualnie połączył się Przemysław Iwańczyk.

Pod wrażeniem doświadczenia Siomina był szkoleniowiec "Starej Damy", Maurizio Sarri.

 

- Sarri komplementował Lokomotiw Moskwa. Trener gości Jurij Siomin doświadczył niezwykłych historii, to taki rosyjski Alex Ferguson. Był z tą drużyną dwa razy w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów. Jego międzynarodowe doświadczenie jest niezwykłe. Pytanie, czy Lokomotiw jest w stanie postawić się takim zespołom, jak Juventus czy Atletico - zastanawiał się Kołtoń.

 

Kołtoń dodał też, że po transferze Cristiano Ronaldo, Juventus chce wreszcie wygrać Ligę Mistrzów.

 

- Juventus jest zbudowany tu i teraz nie po to, żeby wygrywać we Włoszech. Oczekują sukcesu w Europie i spektakularnej gry. Globalna marka to nie ma być tylko marka nastawiona na triumfy w kraju, ale też na europejskie sukcesy - stwierdził.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze