Cucine Lube Civitanova – Globo Banca Popolare del Frusinate Sora. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W rozgrywanym awansem spotkaniu 13. kolejki Serie A1 siatkarze Cucine Lube Civitanova zmierzą się z Globo Banca Popolare del Frusinate Sora. Czy trener Ferdinando De Giorgi da w tym starciu szansę debiutu na włoskich parkietach Mateuszowi Bieńkowi? Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Globo Banca Popolare del Frusinate Sora na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

W swym pierwszym spotkaniu w obecnym sezonie siatkarze Cucine Lube Civitanova wygrali z Gas Sales Piacenza 3:0. W dwóch pierwszych setach podopieczni trenera Andrei Gardiniego sprawili sporo kłopotów mistrzom Italii, jednak w obu przypadkach siatkarze Lube wygrali rywalizację na przewagi (26:24, 27:25). Mateusz Bieniek, który przed sezonem przyszedł do Lube z ZAKSY, znalazł się w kadrze meczowej, ale nie dostał jeszcze szansy debiutu.
 
Siatkarze Globo Banca Popolare del Frusinate Sora na inaugurację gładko przegrali 0:3 z Calzedonią Werona. W żadnym z setów nie zdołali przekroczyć bariery dwudziestu punktów. W starciu z Lube podopieczni trenera Maurizio Colucciego również nie będą faworytami i urwanie choćby seta potentatowi będzie sporą niespodzianką.
 
Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Globo Banca Popolare del Frusinate Sora na Polsatsport.pl w środę 23 października od godziny 20.30.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze