FIVB wszczęła śledztwo w sprawie zachowania Lucasa

Siatkówka
FIVB wszczęła śledztwo w sprawie zachowania Lucasa
fot. Polsat Sport

Po zakończeniu Pucharu Świata internet obiegły nagrania z Lucasem w roli głównej. Brazylijski siatkarz podczas ceremonii dekoracji zachowywał się co najmniej dziwnie. Wielu zarzuca mu bycie pod wpływem alkoholu, ale nie to jest największym problemem. Zawodnik będąc na podium pokazał środkowy palec. Sprawą postanowiła zająć się Światowa Federacja Siatkówki (FIVB). W sprawie siatkarza ma zostać przeprowadzone śledztwo.

Reprezentacja Brazylii w ubiegłym tygodniu po raz trzeci triumfowała w Pucharze Świata. Echem odbiło się jednak nie samo zwycięstwo, a zachowanie jednego z siatkarzy podczas ceremonii dekoracji. Chodzi o Lucasa, który nie dość, że był pod wpływem alkoholu, to jeszcze podczas odbierania złotego medalu pokazał środkowy palec. Sprawą postanowiła zająć się FIVB.

 

"Jako że jesteśmy numerem jeden w kategorii sportów rodzinnych, naszym priorytetem jest służyć jako wzór dla nowych fanów siatkówki. Mając to na uwadze jesteśmy rozczarowani gestem sportowca. Aż do momentu zakończenia naszego śledztwa nie będzie dalszych komentarzy" - napisała w komunikacie federacja.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze