#7strefa powraca! Zagumny gościem magazynu

Siatkówka
#7strefa powraca! Zagumny gościem magazynu
fot. Polsat Sport

Po przerwie reprezentacyjnej na sportowe anteny Polsatu powraca siatkarski magazyn #7strefa. Nie zabraknie tematu wicemistrza Polski. Jakie wrażenie Projekt Warszawa pozostawił po sobie w przedsezonowych turniejach i Superpucharze Polski? To wszystko i jeszcze więcej w magazynie #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

Nie zdążyliśmy jeszcze zatęsknić za siatkówką po sezonie reprezentacyjnym, a już w ten weekend wystartuje PlusLiga. Największe emocje bez wątpienia budzi temat Projektu Warszawa, który jeszcze kilka dni temu nie mógł być pewien, czy otrzyma licencję. Ostatecznie tak się stało i wicemistrz Polski przystąpi do rozgrywek. Jak sobie w nich poradzi? Po przedsezonowych sprawdzianach można być dobrej myśli, jeśli chodzi o kwestie sportowe. Podopieczni Andrei Anastasiego wygrali Memoriał Arkadiusza Gołasia, a potem po wyrównanej walce przegrali w meczu o Superpuchar Polski z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Co jednak ze stroną organizacyjną?

 

Dużo dzieje się także w innych klubach PlusLigi. Część drużyn, jak GKS Katowice, przeszło generalną metamorfozę, a część utrzymała trzon zespołu i na nim będzie opierać się również w tegorocznych rozgrywkach. Świetnym przykładem jest PGE Skra Bełchatów. Kto może być niespodzianką tego sezonu?

 

Polskie akcenty możemy obserwować także w lidze włoskiej. Oprócz Wilfredo Leona i Bartosza Bednorza, którzy spędzą na Półwyspie Apenińskim kolejny sezon do Italii wyjechało dwóch kolejnych zawodników. Po pięciu latach do Italii wrócił Bartosz Kurek, który zasilił szeregi klubu Vero Volley Monza. Debiutancki sezon we Włoszech notuje środkowy reprezentacji Polski Mateusz Bieniek. Jak nasi rodacy radzą sobie w jednej z najmocniejszych lig świata?

 

Wszystkie tematy w studiu poruszą Marcin Lepa i jego goście, a będą nimi stały ekspert Polsatu Sport Wojciech Drzyzga i prezez Profesjonalnej Ligi Siatkówki SA Paweł Zagumny.

 

Magazyn #7strefa od godziny 13:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie