Beckham pokazał nowy stadion swojej drużyny. Na dachu będzie bar z palmami

Piłka nożna
Beckham pokazał nowy stadion swojej drużyny. Na dachu będzie bar z palmami
fot. PAP

David Beckham, który od 2014 tworzy klub Inter Miami FC, przedstawił projekt stadionu będącego domem dla jego drużyny. Budowa ma pochłonąć około 750 mln funtów, a jedną z atrakcji będzie naszpikowany palmami bar, znajdujący się na koronie obiektu.

"Beckham przywykł do przebywania wśród wyższych sfer, co będzie również widać po stadionie, który będzie domem dla jego drużyny. Kibice z Miami powinni być zachwyceni luksusem, jaki zaoferuje im wart około 750 mln funtów obiekt" - napisali dziennikarze "Daily Mirror".

 

Największą atrakcją stadionu ma być korona, na której będzie znajdować się naszpikowany palmami bar. Ponadto na jego terenie znajdą się również hotel, pomieszczenia biurowe, a nawet centrum handlowe. Miami Freedom Park, bo tak będzie nazywał się cały kompleks, zostanie wybudowane na terenie pola golfowego Melreese.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

This is our future... The energy is going to be incredible!! 🏟⚽️ @intermiamicf @miafreedompark #LaFamilia

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham) Paź 22, 2019 o 9:27 PDT


"Oto nasza przyszłość. Energia będzie nie z tej ziemi!" - napisał "Becks" pod opublikowanym na Instagramie postem z wizualizacją stadionu.

 

Drużyna Inter Miami FC ma przystąpić do rozgrywek Major League Soccer w 2020 roku, natomiast przewidywany termin oddania stadionu do użytku został wyznaczony na dwa lata później.

 

WYNIKI I TABELA MLS

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze