PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie. Wynik i relacja na żywo

Siatkówka

Drugim meczem pierwszej kolejki sezonu 2019/20 będzie starcie Cuprum Lubin z Aluron Virtu CMC Zawiercie. Los bywa przewrotny, w ubiegłym sezonie oba zespoły spotkały się na zakończenie rundy zasadniczej. Tym razem rozpoczną rozgrywki w takiej samej konfrontacji. Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Po sześciu miesiącach przerwy, ośmiu tygodniach ciężkiej pracy na halach i siłowniach, przyszedł czas na sprawdzenie formy siatkarzy na boiskach ligowych.


Po bardzo udanym sezonie zespół "Jurajskich Rycerzy" nie przeszedł wielu zmian. Włodarze klubu zadecydowali, że po uzyskaniu czwartego miejsca w PlusLidze, postarają się zatrzymać jak najwięcej twórców sukcesu. Do zespołu dołączyło tylko trzech nowych zawodników: przyjmujący Wojciech Ferens, środkowy Patryk Czarnkowski oraz Pieter Verhees, który był jednym z najlepszych środkowych w lidze włoskiej.

 

Po najgorszym wyniku jaki uzyskali w historii siatkarze Lubina od czasów występów w ekstraklasie, "Miedziowi" ze wszystkich sił będą starać się wypaść lepiej w klasyfikacji i zdecydowanie poprawić wynik zeszłorocznych rozgrywek. Zawiercianie liczą jednak, że pokażą swoją wyższość w sobotnim mieszkaniu i sięgną po pierwsze zwycięstwo w sezonie.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie