PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

GKS Katowice rozpocznie sezon PlusLigi od starcia z Asseco Resovią Rzeszów. Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest fakt, że szkoleniowcem ekipy z Podkarpacia został były trener GieKSy Piotr Gruszka. Czy rekordzista pod względem występów w reprezentacji Polski, obecny trener rzeszowian pogrąży swój były zespół? Relacja na żywo i wynik meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

Zarówno GKS, jak i Asseco Resovia zakończyły poprzedni sezon poniżej oczekiwań. Katowiczanie zajęli ósmą pozycję, a Rzeszowianie uplasowali się o jedną lokatę wyżej. Składy obu ekip mocno się zmieniły. Barw GieKSy bronić będzie m.in. Jan Firlej. Młody rozgrywający zastąpił Marcina Komendę, który zasilił właśnie drużynę z Rzeszowa.

 

Wraz z reprezentantem Polski na Podkarpacie przenieśli się Thomas Rousseaux, Bartosz Mariański, Batłomiej Krulicki oraz szkoleniowiec, czyli Gruszka. Prezes Krzysztof Ignaczak właśnie legendzie reprezentacji Polski powierzył misję odbudowania potęgi rzeszowskiej siatkówki. Czy trener zrobi pierwszy krok w kierunku sukcesu już w premierowej kolejce?

 

Relacja na żywo i wynik meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 14:45 na Polsatsport.pl. Transmisja w Polsacie Sport. 

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze