SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Werona. Relacja i wynik na żywo

W drugiej kolejce włoskiej Serie A1 drużyna Sir Safety Conadu Perugia podejmie Calzedonię Weronę. Będzie to trzeci mecz ekipy Vitala Heynena. W czwartek rozegrali awansem mecz czwartej kolejki z Allianz Milano (0:3). Drużyna z Umbrii zainaugurowała sezon meczem z Top Volley Latina (3:2). Początek rozgrywek ligowych w wykonaniu Perugii nie należy do udanych. Czy w meczu z Calzedonią gospodarze powrócą na zwycięską drogę? Relacja i wynik na żywo z meczu Werona na Polsatsport.pl.

Nie tak wyobrażał sobie Heynen początek rywalizacji w SuperLega. Wicemistrz Włoch w każdym spotkaniu występuje w roli faworyta. Siatkarze z Perugii nie potrafili do tej pory pokazać optymalnej formy siatkarskiej. W pierwszym meczu z Top Volley Latina, po nierównej grze wygrali 3:2. Siatkarze nie mieli również szczęścia w drugim rozegranym meczu Serie A1. Mimo występu Wilfreda Leona w spotkaniu z Milano zespół Perugii nie wygrał żadnego seta i przegrał gładko 0:3.

Siatkarze z Werony w pierwszej kolejce bez problemów wygrali w trzech setach z Globo Banca Popolare del Frusinate Sora. W składzie ekipy Calzedonii będziemy mogli zobaczyć polskiego siatkarza Bartłomieja Klutha. Atakujący nie miał jeszcze okazji zadebiutować na włoskim parkiecie. Mecz na Pala Barton zapowiada się emocjonująco. Być może w meczu z Perugią trener Radostin Stojczew pozwoli zadebiutować Biało-Czerwonemu zawodnikowi?

Relacja i wynik na żywo z meczu Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Werona od godziny 18:00 na Polsatsport.pl.