Fortuna 1 Liga: Bilet na mecz Podbeskidzia za pomoc bezdomnym zwierzętom

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Bilet na mecz Podbeskidzia za pomoc bezdomnym zwierzętom
fot. Cyfrasport

Kibice, którzy przyjdą na mecz Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie - Sandecja i wezmą udział w zbiórce rzeczy dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej otrzymają bilet na jeden z kolejnych spotkań u siebie "Górali" w tym sezonie.

Jak powiedział rzecznik prasowy klubu z Bielska-Białej Marcin Zarębski, nie będzie mieć znaczenia, ile rzeczy przyniesie dane osoba. - Nie zależy to od tego czy ktoś da jedną sztukę np. koca czy więcej rzeczy. Liczymy, że kibice podejdą do akcji z sercem dla zwierząt. Zresztą bilety na nasze mecze są w takiej cenie, że nie sądzę, aby ktoś chciał na tym robić interes - powiedział Zarębski.

 

Dodał, że kibice będą mogli wybrać, na jaki kolejny mecz bielszczan będą mogli wejść dzięki udziałowi w akcji. Jak poinformowano w komunikacie klubowym, fani najlepiej przysłużą się pokrzywdzonym przez los kotom i psom jeśli przyniosą w niedzielę koce, ręczniki, obroże czy karmę.

Wolontariusze będą czekać na kibiców chcących pomóc zwierzętom przy sektorze 14D. Będzie można oddawać rzeczy nie tylko bezpośrednio przed meczem, ale też w trakcie pierwszej połowy oraz przerwy.

 

Porębski liczy, że podczas spotkania z Sandecją na trybunach będzie jeszcze więcej osób niż na meczu z GKS Jastrzębie (5064). Bielszczanie bowiem w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy spisują się dobrze. W tabeli zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 27 punktów. Mają tylko punkt straty do drugiej w tabeli Warty Poznań.

 

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.40. Początek transmisji o godzinie 12:30 w Polsacie Sport.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie