Siatkarz reprezentacji Słowenii rozstał się z drużyną z Radomia

Siatkówka
Siatkarz reprezentacji Słowenii rozstał się z drużyną z Radomia
fot. Cyfrasport

Klub Cerrad Enea Czarni Radom rozwiązał kontrakt z 31-letnim przyjmującym reprezentacji Słowenii Alenem Sketem. Powodem decyzji o rozstaniu są problemy zdrowotne siatkarza.

Powodem  rozwiązania kontraktu jest kontuzja kolana,  z którą zawodnik przyjechał po mistrzostwach Europy. Niestety przeprowadzone badania potwierdziły, że jego absencja oraz rehabilitacja może potrwać nawet do dwóch miesięcy. Siatkarz został poinformowany o rozwiązaniu kontraktu ze strony klubu. Alen w pełni zrozumiał naszą decyzję i w najbliższych dniach wraca do kraju, gdzie przechodzić będzie leczenie i rehabilitację w celu jak najszybszego powrotu do zdrowia – powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień.
 
31-letni zawodnik w 1.kolejce PlusLigi, w której Wojskowi mierzyli się na wyjeździe z Indykpol AZS-em Olsztyn (2:3), nie znalazł się w składzie meczowym zespołu. Klub poczynił już pierwsze działania w pozyskaniu nowego siatkarza na pozycję przyjmującego.
 
 
Nie wykluczamy możliwości powrotu słoweńskiego siatkarza do drużyny. Na ten moment jesteśmy w trakcie poszukiwania nowego zawodnika, który mógłby dołączyć w najbliższym czasie do zespołu z Radomia. Obecnie kadra liczy trzynastu zawodników i w takim składzie przygotowuje się do zbliżającego się pojedynku w Gdańsku, który rozegrany zostanie 30 października w Ergo Arenie – dodał prezes radomskiego klubu.
 
RM, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze