Jakim cudem to przebili!? Nieprawdopodobna akcja siatkarzy z Suwałk

W spotkaniu 2. kolejki PlusLigi Asseco Resovia niespodziewanie przegrała z MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3. Siatkarze beniaminka walczyli na Podpromiu niezwykle ambitnie, a każdy punkt nakręcał ich do dalszej walki, czego dowodem może być akcja z czwartego seta tego starcia.

Pierwszą odsłonę wygrali gospodarze, ale w dwóch kolejnych górą byli przyjezdni. W trzecim secie siatkarze z Rzeszowa starali się przedłużyć to spotkanie, trafili jednak na niezwykle ambitnych przeciwników, którzy walczyli o każdą piłkę.

Tak było choćby w akcji przy stanie 15:15. Po kiwce Nicolasa Marechala odbita przez gości piłka poszybowała za boisko, tam zdołał ją przebić Nicolas Szerszeń. Piłka poleciała na drugą stronę siatki i wpadła tuż przed końcową linią... Co w tej sytuacji robili przyjmujący Asseco Resovii?