Kita: Legia szybko wykorzystała nasze błędy

- Legia bardzo szybko wykorzystała nasze błędy. To było widać, że zdarzyły się sytuacje, gdy byliśmy źle zorganizowani. Legia była dobrze ustawiona i potrafiła to wykorzystać - stwierdził po przegranym 2:3 spotkaniu Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa zawodnik Widzewa Łódź Przemysław Kita.

Paweł Ślęzak: Bardzo dużo działo się w drugiej połowie. Na początku tej odsłony gry zabrakło koncentracji?

Przemysław Kita: Myślę, że tak. Legia bardzo szybko wykorzystała nasze błędy. To było widać, że zdarzyły się sytuacje, gdy byliśmy źle zorganizowani. Legia była dobrze ustawiona i potrafiła to wykorzystać. W drugiej połowie zdobyła dzięki temu bramki.

Oglądając mecz można było odnieść wrażenie, że Marcin Robak, gdyby trzeba było, stanąłby na bramce. Walczył za dwóch.

Było widać, że to dla Marcina i dla nas wszystkich bardzo ważny mecz. Walczył na całym boisku, był naszym liderem.

Widzew kończy przygodę z pucharem, ale zwłaszcza w drugiej połowie wasza gra mogła się podobać.

Mieliśmy wymagającego przeciwnika i było ciężko. Myślę jednak, że w wielu momentach dawaliśmy radę.