Kolejna bramka Kądziora dla Dinama Zagrzeb

Trwa dobra passa Damiana Kądziora w Dinamie Zagrzeb. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:0 meczu Pucharu Chorwacji z NK Opatija.

Kądzior wpisał się na listę strzelców w 8. minucie, otwierając tym samym wynik spotkania. W pierwszej połowie dwukrotnie dla gości trafił jeszcze Mario Gavranović i, jak się później okazało, ustalił rezultat meczu, gdyż po przerwie gole już nie padły. 27-latek na murawie przebywał przez 74 minuty, kiedy został zmieniony przez Josko Gvardiola.

Dla Kądziora było to trafienie numer siedem w obecnym sezonie. Wcześniej czterokrotnie zdobył bramki w lidze, a także dwa razy w krajowym pucharze. Reprezentant Polski ma na swoim koncie też jedną asystę w chorwackiej ekstraklasie.

W najbliższej ligowej kolejce podopieczni Nenada Bjelicy podejmą NK Interem Zapresić. Dinamo jest liderem ekstraklasy, wyprzedzając drugi w tabeli Hajduk Split o punkt.

Dinamo Zagrzeb - NK Opatija 3:0 (3:0)
Bramki: Damian Kądzior 8, Mario Gavranović 29 (k), 36 6