Wyniki meczów 2. kolejki PlusLigi

Siatkówka
Wyniki meczów 2. kolejki PlusLigi
fot. Cyfrasport

W środę 30 października rozegrano spotkania drugiej kolejki PlusLigi. Wydarzeniem był powrót trenera Andrzeja Kowala na Podpromie. Jego drużyna MKS Ślepsk Malow Suwałki niespodziewanie, ale zasłużenie wygrała z Asseco Resovią 3:1. Sprawdź wyniki 2. kolejki PlusLigi.

W tej serii spotkań do gry wkroczył obrońca mistrzowskiego tytułu – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia pokonali u siebie MKS Będzin 3:0. 

 

Bardzo wyrównane spotkanie rozegrano w Bełchatowie, gdzie PGE Skra pokonała GKS Katowice 3:2 (16:14 w tie-breaku!). Nagrodę dla najlepszego siatkarza (MVP) tego spotkania otrzymał Mariusz Wlazły.

 

Wyniki 2. kolejki PlusLigi 2019/20:

2019-10-30: Asseco Resovia – MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25)

 

Asseco Resovia: Bartłomiej Krulicki, Grzegorz Kosok, Marcin Komenda, Nicholas Hoag, Nicolas Marechal, Damian Schulz – Luke Peery (libero) oraz Kawika Shoji, Zbigniew Bartman, Rafał Buszek, Marcin Możdżonek.
Ślepsk Malow: Nicolas Szerszeń, Bartłomiej Bołądź, Andreas Takvam, Łukasz Rudziewicz, Jakub Rohnnka, Josua Tauniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Adrian Stańczak, Wojciech Siek, Kamil Skrzypkowski.


2019-10-30: Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7)

 

Jastrzębski Węgiel: Tomasz Fornal, Jurij Gladyr, Lukas Kampa, Dawid Konarski, Julien Lyneel, Michał Szalacha – Jakub Popiwczak (libero) oraz Jakub Bucki, Dominik Depowski, Raphael Margarido.
Cuprum: Robinson Dvoranen, Bartłomiej Lipiński, Maksym Morozow, Przemysław Smoliński, Miguel Tavares Rodrigues, Jakub Ziobrowski – Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Filip Biegun, Maciej Gorzkiewicz, Kamil Maruszczyk, Bartłomiej Zawalski.


2019-10-30: PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)

 

PGE Skra: Milad Ebadipour, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Grzegorz Łomacz, Artur Szalpuk, Mariusz Wlazły – Kacper Piechocki (libero) oraz Kamil Droszyński, Milan Katic, Dusan Petkovic.
GKS: Adrian Buchowski, Jan Firlej, Jakub Jarosz, Jan Nowakowski, Rafał Szymura, Miłosz Zniszczoł – Dustin Watten (libero) oraz Kamil Drzazga, Maciej Fijałek, Wiktor Musiał.


2019-10-30: BKS Visła Bydgoszcz – Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 13:25)

 

BKS Visła: Radosław Gil, Jakub Urbanowicz, Janusz Gałązka, Toncek Stern, Gonzalo Quiroga, Tomasz Kalembka – Kamil Szymura (libero) oraz Paweł Cieślik, Jakub Peszko, Tomasz Bonisławski (libero), Piotr Lipiński, Dawid Woch.
Projekt: Antoine Brizard, Igor Grobelny, Andrzej Wrona, Jan Król, Bartosz Kwolek, Patryk Niemiec – Damian Wojtaszek (libero) oraz Michał Kozłowski, Dominik Jaglarski (libero), Kevin Tillie.


2019-10-30: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:21, 28:26).

 

Grupa Azoty ZAKSA: Łukasz Kaczmarek, Simone Parodi, Krzysztof Rejno, Aleksander Śliwka, Benjamin Toniutti, Łukasz Wiśniewski – Paweł Zatorski (libero) oraz Arpad Baroti, Kamil Semeniuk, Przemysław Stępień.
MKS: Dawid Dryja, Artur Ratajczak, Tyler Sanders, Rafał Sobański, David Sossenheimer, Michał Superlak – Michał Potera (libero) oraz Rafał Faryna, Jan Fornal, Dawid Gunia.


2019-10-30: Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)

 

Trefl: Pablo Crer, Bartosz Filipiak, Wojciech Grzyb, Paweł Halaba, Marcin Janusz, Ruben Schott – Fabian Majcherski (libero) oraz Szymon Jakubiszak, Mateusz Janikowski, Łukasz Kozub, Kewin Sasak.
Cerrad Enea Czarni: Karol Butryn, Bartłomiej Grzechnik, Alen Pajenk, Athanasios Protopsaltis, Dejan Vincic, Wojciech Włodarczyk – Michał Ruciak (libero) oraz Michał Filip, Bartosz Firszt, Michał Kędzierski.


2019-10-30: Aluron Virtu CMC Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:23)

 

Aluron Virtu CMC: Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Mateusz Malinowski, Michał Masny, Łukasz Swodczyk, Marcin Waliński – Taichiro Koga (libero) oraz Arshdeep Dosanjh, Bartosz Gawryszewski, Nikołaj Penczew.
Indykpol AZS: Robbert Andringa, Jan Hadrava, Seyed Mohammad Mousavi, Mateusz Poręba, Paweł Woicki, Wojciech Żaliński – Michał Żurek (libero) oraz Remigiusz Kapica, Tomasz Kowalski, Mateusz Mika, Paweł Pietraszko.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze