KSW 52: Szulakowski zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem

Sporty walki
KSW 52: Szulakowski zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem
fot. Materiały prasowe

Niepokonany Rosjanin Szamil Musajew (13-0, 8 KO, 2 SUB) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem Szulakowskim (9-3, 2 KO, 5 SUB) na gali KSW 52 w Gliwicach. 7 grudnia w Arenie Gliwice zawodnicy spotkają się w klatce w limicie kategorii lekkiej.

Szulakowski powróci do klatki po dwóch niezwykle wymagających bojach z Mateuszem Gamrotem i Marianem Ziółkowskim. Przed pojedynkami stoczonymi na galach KSW 42 i KSW 46 "Szuli" zanotował serię ośmiu zwycięstw, w tym czterokrotnie wygrywał w okrągłej klatce lidera europejskiej sceny MMA. 33-latek zwyciężał z Patrykiem Grudniewskim, Bartłomiejem Kurczewskim, Renato Gomesem i Kamilem Szymuszowskim. Trzy z tych czterech pojedynków zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn kończył przed czasem.

 

Niepokonany Musajew po wygraniu dwunastu pojedynków z rzędu na galach w Rosji i na Białorusi zadebiutował w KSW podczas gali KSW 48 w Lublinie. Reprezentant Golden Team skrzyżował rękawice z Hubertem Szymajdą i po wybitnym występie odprawił Polaka ciosami już pod koniec pierwszej rundy. 25-latek wszystkie z ostatnich siedmiu walk zakończył przed czasem, aż sześć w pierwszej odsłonie.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze