UFC 244: Diaz vs Masvidal. Ten pas trafi do największego kozaka! (WIDEO)

Sporty walki
UFC 244: Diaz vs Masvidal. Ten pas trafi do największego kozaka! (WIDEO)
fot. Youtube

W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do hitowej gali UFC 244. W walce wieczoru w Madison Square Garden dojdzie do starcia Nate'a Diaza (20-11, 5 KO, 11 SUB) z Jorge Masvidalem (34-13, 15 KO, 2 SUB). Stawką pojedynku będzie specjalnie stworzony pas "BMF", który trafi do największego twardziela w organizacji. Szef UFC Dana White na dzień przed wydarzeniem ujawnił wygląd trofeum.

Gala UFC 244 będzie 500. wydarzeniem w historii amerykańskiej organizacji. Wyjątkowo w walce wieczoru numerowanej gali nie będziemy oglądać konfrontacji o standardowy pas mistrzowski konkretnej kategorii. W Madison Square Garden stawka będzie znacznie wyższa. Na szali po raz pierwszy w historii znajdzie się specjalnie stworzony, unikatowy pas największego twardziela UFC.

 

Po tytuł spróbuje sięgnać dwóch niezwykle efektownie walczących zawodników -bezkompromisowy i niepodrabialny Nate Diaz oraz wychowanek ulic Miami Jorge Masvidal. Obaj w swoich starciach nie biorą jeńców, a każdy ich występ przynosi fanom wiele radości. Możemy być pewni, że podobnie będzie w Nowym Jorku.

 

Szef organizacji UFC Dana White jak obiecał, tak zrobił. Dzień przed wydarzeniem publicznie, w obecności dziennikarzy, ujawnił wygląd specjalnie przygotowanego pasa. Wyprodukowanie trofeum kosztowało podobno 50 tysięcy dolarów. W centrum pasa zamiast standardowego"UFC" widnieje skrót "BMF", którego dosłownie nie wypada rozwijać. Jedno jest pewne, pas trafi do największego kozaka w UFC!

 

Transmisja gali UFC 244 w nocy z soboty na niedzielę od 3:00 w Polsacie Sport Extra.

 

W poniższym wideo prezentacja pasa "BMF" przed galą UFC 244:

 

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze