Powrót Iversena! Stal Gorzów skompletowała formację seniorską

Żużel
Powrót Iversena! Stal Gorzów skompletowała formację seniorską
fot. Cyfrasport

Niels Kristian Iversen po dwóch latach spędzonych w Toruniu wraca do Stali Gorzów. Tym samym potwierdziły się spekulacje na ten temat, które zaczęły pojawiać się kilka tygodni temu, po tym jak Get Well spadł z ekstraligi żużlowej. Duńczyk podpisał z klubem znad Warty roczny kontrakt.

Po powrocie Iversena Stal ma kompletną formację seniorską. Oprócz Duńczyka kontrakty z klubem mają: mistrz świata Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak i rodak Iversena Anders Thomsen. Z zespołem z Gorzowa pożegnał się Peter Kildemand.
 
Mam nadzieję, że wymiana Kildemanda na Iversena podniesie potencjał naszej drużyny. Średnie biegowe tych zawodników mówią same za siebie. Do tego udało się utrzymać pozostałych zawodników, co na pewno wpłynie na jeszcze większe scalenie zespołu. Te ruchy transferowe pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość i liczyć na lepszy wynik sportowy niż w tym roku – powiedział trener Stali Gorzów Stanisław Chomski.
 
W gronie juniorów trener Stanisław Chomski ma do dyspozycji: Rafała Karczmarza, Mateusza Bartkowiaka, Alana Szczotkę, Wiktora Jasińskiego i kilku młodszych zawodników.
 
O transferze Iversena z Torunia do Gorzowa poinformował KS Stal Gorzów na swojej stronie internetowej. W komunikacie zaznaczono, że Niels Kristian Iversen jest zawodnikiem, który w historii zdobył najwięcej punktów dla gorzowskiej Stali wśród obcokrajowców. Do tego dwukrotnie wraz z drużyną sięgał po mistrzostwo Polski. 
RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie