Nowe informacje ws. zabiegu Lewandowskiego

Piłka nożna
Nowe informacje ws. zabiegu Lewandowskiego
fot. Cyfrasport

Mateusz Borek w niedzielnym Cafe Futbol zdradził, że Robert Lewandowski musi poddać się zabiegowi. Przewidziano go na listopad, co oznaczałoby, że "Lewy" nie weźmie udziału w zbliżających się meczach eliminacji Euro 2020. Głos w tej sprawie zabrał prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Prowadzący Cafe Futbol zdradził, że kapitan reprezentacji Polski przejdzie w listopadzie zabieg przepukliny pachwinowej, która wykluczy go na kilka bądź kilkanaście dni. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, na łamach "Super Expressu" zdementował te informacje.

 

- Robert ma drobną sprawę do załatwienia, ale to raczej kosmetyka. Wydaje mi się jednak, że stanie się to pod koniec roku, a teraz będzie do dyspozycji Jerzego Brzęczka. A to, jak jego obecność wykorzysta selekcjoner, to już jego koncepcja - poinformował Boniek.

 

Mimo zapewnionego awansu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, obecność "Lewego" w meczach z Izraelem i Łotwą będzie bardzo ważna. Polska reprezentacja bowiem wciąż walczy o miejsce w pierwszym koszyku losowania fazy grupowej turnieju.

KK, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze