PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Spotkanie Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz zakończy 3. kolejkę PlusLigi. Dla obu drużyn będzie to okazja do odniesienia pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz w Polsacie Sport od godziny 20.30.

0 zwycięstw – 2 porażki to bilans, który uzyskali na początku sezonu obaj rywale. Podopieczni trenera Roberta Prygla z dwóch wypraw na północ Polski przywieźli zaledwie jeden punkt. W pierwszej kolejce przegrali 2:3 w Olsztynie, w drugiej – 1:3 w Gdańsku. 
 
Siatkarze z Bydgoszczy oba wcześniejsze mecze rozegrali na własnym parkiecie, w Hali Łuczniczka. Nie zdołali w nich jednak ugrać nawet seta i są jedyną drużyną w PlusLidze bez takiej zdobyczy. Przegrali z Jastrzębskim Węglem oraz Projektem Warszawa. Czy pierwsze wyjazdowe spotkanie poprawi ich fatalny bilans? Na pewno nie będą faworytem konfrontacji w Radomiu. 
 
 
Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz w poniedziałek 4 listopada w Polsacie Sport od godziny 20.30.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie