PlusLiga: Historyczny set BKS Visły Bydgoszcz!

W ostatnim meczu 3. kolejki Cerrad Enea Czarni Radom skonfrontowali się z BKS Visłą Bydgoszcz. Przyjezdni podeszli do meczu z wielką motywacją, co zaowocowało wygraną pierwszego seta w dotychczasowych PlusLigowych zmaganiach.

Goście zaczęli spotkanie z wielkim entuzjazmem. Postawili trudne warunki gospodarzom i utrzymywali prowadzenie przez całego seta. Końcówka partii była festiwalem błędów w zagrywce. Zaczął Alen Pajenk, który przestrzelił zagrywkę, Toncek Stern wykonał serwis w siatkę, a przy piłce setowej Karol Butryn powtórzył błąd przeciwnika. Po mało emocjonującej końcówce, siatkarze z Bydgoszczy wywalczyli swojego pierwszego seta w tegorocznych rozgrywkach. Nie była to jedyna zdobycz graczy Przemysława Michalczyka. Przyjezdni zdobyli, również pierwszy punkt w sezonie. Wynik poniedziałkowego meczu z Czarnymi Radom zakończył się 2:3.