Puncher Extra Time z wizytą u Błachowicza. Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl

Sporty walki
Puncher Extra Time z wizytą u Błachowicza. Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Magazyn Puncher Extra Time zapowie kolejne tygodnie obfitujące w występy polskich fighterów. Przed nami między innymi gala UFC oraz KSW 51. Do oktagonu UFC wróci Jan Błachowicz, a zawodnicy walczący w KSW udadzą się do Zagrzebia, bowiem w stolicy Chorwacji odbędzie się już w najbliższy weekend kolejna gala. Ponadto w magazynie nie zabraknie wątków bokserskich. Transmisja magazynu Puncher Extra Time w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

Walka z udziałem Błachowicza zbliża się wielkimi krokami. "Cieszyński Książę" 17 listopada wejdzie do oktagonu z Brazylijczykiem Ronaldo Souzą. Pokażemy, jak wyglądają przygotowania polskiego wojownika przed tym arcyważnym pojedynkiem w jego karierze.

 

Z kolei już w najbliższą sobotę w Zagrzebiu odbędzie się gala KSW 51. Organizacja KSW po raz pierwszy zagości na Bałkanach. W stolicy Chorwacji kibice zobaczą m.in. historyczną walkę o pas kategorii koguciej czy też starcie Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem.

 

Ponadto w magazynie pokażemy efekty z wizyt u Robertów - Talarka oraz Parzęczewskiego. Ten pierwszy 30 listopada zmierzy się w walce wieczoru na gali w Raszynie z Aleksandrem Streckim. Tydzień wcześniej - 23 listopada w Dąbrowie Górniczej odbędzie się gala MB Boxing Night 6. W walce wieczoru przeciwnikiem Parzęczewskiego będzie starszy od niego o 11 lat, Ryan Ford. Kanadyjczyk, który w marcu tego roku skończył 37 lat ma być trudną przeszkodą dla "Mr. K.O.".

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od 16:50 na Polsacie Sport i Polsatsport.pl!

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie