Wawrzyniak mógł grać w Juve? "Nie tylko Juventus, ale i Bayern! Brawo za wyobraźnię"

Piłka nożna

Jakub Wawrzyniak, który gościł w Cafe Futbol, po cichu zakończył karierę. 49-krotny reprezentant Polski opowiedział w naszym programie wiele ciekawych anegdot związanych ze swoją wieloletnią karierą. Jedna z nich dotyczyła rzekomego zainteresowania jego osobą dwóch wielkich europejskich klubów. - Według pewnego dziennikarza, poza Juventusem miał być mną zainteresowany również Bayern Monachium... - przypomniał 36-letni były obrońca.

Wawrzyniak podczas swojej bogatej kariery zwiedził niejedno ciekawe miejsce. Występował m.in. w Widzewie Łódź, Legii Warszawa czy też Lechii Gdańsk. Ostatnim jego klubem był GKS Katowice. Dwukrotnie zostawał mistrzem Polski, cztery razy zdobywał Puchar Polski, a raz Superpuchar. Były reprezentant Polski grał również w ligach zagranicznych. W Grecji był zawodnikiem słynnego Panathinaikosu Ateny. Z kolei w Rosji występował w Amkarze Perm.

 

Mateusz Borek podczas niedzielnego programu Cafe Futbol zapytał naszego gościa specjalnego, ile było prawdy w plotce, że Juventus interesował się w przeszłości wychowankiem Sparty Złotów?

 

- Bądźmy poważni (śmiech). To był jedynie wymysł pewnego dziennikarza. Pamiętam te plotki, ale nie jest to prawda. Z tego co sobie przypominam ten artykuł był rozszerzony o inny wielki klub. Poza Juventusem miał być mną zainteresowany również Bayern, co oczywiście nie jest prawdą - odparł Wawrzyniak, który dodał: - Brawo dla dziennikarza za wyobraźnię - stwierdził z uśmiechem gość Cafe Futbol.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie