Leon po raz drugi został ojcem!

Siatkówka
Leon po raz drugi został ojcem!
fot. Cyfrasport

Wilfredo Leon i jego żona Małgorzata po raz drugi zostali rodzicami. W niedzielę na świat przyszedł ich syn. Siatkarz reprezentacji Polski i włoskiego klubu Sir Safety Perugia przekazał tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Miniony tydzień obfitował w ważne wydarzenia w życiu Wilfredo Leona – i to zarówno w zawodowym, jak i prywatnym. W sobotę wraz z kolegami z Sir Safety Perugia i trenerem Vitalem Heynenem wygrali z ekipą Leo Shoes Modena 3:2 i zgarnęli pierwsze trofeum w nowym sezonie – Superpuchar Włoch. Przyjmujący reprezentacji Polski został również wybrany MVP turnieju finałowego Delmonte Supercoppa 2019. 
 
W niedzielę słynny siatkarz został ojcem. Jego żona Małgorzata urodziła syna. To drugie dziecko tej pary, w maju 2017 roku na świat przyszła ich córka. 
 
"Dokładnie 24 godziny po wygraniu Superpucharu mój mały chłopiec wziął swój pierwszy oddech na świecie - dziękuję Bogu za to błogosławieństwo i przywilej bycia jego ojcem. Dziękuję ci Małgosiu za siłę i miłość. Jestem szczęśliwy że ty i nasz syn czekaliście, aż wrócę do domu, abym był obecny podczas jego narodzin" – napisał Leon.
 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze