Masvidal chce walki z Canelo Alvarezem

Sporty walki

Była bokserska walka Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem, teraz w tym kierunku chciałby pójść Jorge Masvidal. Na celownik wziął samego Saula "Canelo" Alvareza!

Masvidal i Canelo walczyli w ostatni weekend. Ten pierwszy na gali UFC 244 pokonał Nate'a Diaza w Nowym Jorku, natomiast ten drugi brutalnie znokautował Siergieja Kowaliowa w Las Vegas, zostając mistrzem świata WBO w wadze półciężkiej.

 

- Jestem otwarty na walkę z Diazem, bo ona daje wielkie pieniądze. Jeśli jednak Canelo chce, żeby ktoś skopał mu tyłek, to biorę ten pojedynek - powiedział Masvidal cytowany przez serwis mmafighting.com.

 

- Mogę boksować. Mogę uderzać mocno, z różnych kątów. Nie zmęczę się dwunastorundową walką bokserską. Zwłaszcza, gdybym miał czas na przygotowania - kontynuował.

 

- Nie wiem, czy chcę obić mu twarz. Chcę walczyć, sprawdzić siebie i zarobić duże pieniądze. Myślę, że mogę wziąć udział w pojedynku MMA kontra boks - dodał.

 

Dla przypomnienia, pojedynek Mayweathera Jr i McGregora odbył się 26 sierpnia 2017 roku. Amerykanin wygrał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie. Walka przyniosła ponad 600 mln dolarów dochodu - poinformowała telewizja Showtime, która transmitowała ją w Ameryce Północnej.

 

W załączonym materiale skrót walki Masvidala z Diazem.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze