PlusLiga: Plan transmisji na środę

Siatkówka
PlusLiga: Plan transmisji na środę
fot. Cyfrasport

W środę rozegrane zostaną trzy mecze PlusLigi. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w zaległym spotkaniu premierowej kolejki zmierzy się z MKS Ślepskiem Malow Suwałki. Ostatnia jak dotąd ekipa MKS Będzin o pierwsze punkty zawalczy z Jastrzębskim Węglem, a Asseco Resovia Rzeszów po serii porażek spróbuje wygrać z BKS Visłą Bydgoszcz. Sprawdźcie plan transmisji środowych meczów PlusLigi.

To miało być wymarzone rozpoczęcie rozgrywek dla beniaminka. 26 października MKS Ślepsk Malow miał zmierzyć się z mistrzem Polski. Okazało się jednak, że w tym terminie nie uda się dokończyć prac związanych z budową Hali Widowiskowo-Sportowej "Suwałki Arena". Mecz został więc przesunięty na 6 listopada. Podopieczni Andrzeja Kowala podejdą do niego z pewnością z nieco innym nastawieniem po tym, jak ograli faworyzowaną Asseco Resovię Rzeszów i nawiązali równorzędną walkę z wicemistrzem Polski PROJEKTEM Warszawa.

 

W środę siatkówki będzie jednak jeszcze więcej. MKS Będzin zmierzy się z Jastrzębskim Węglem w rozgrywanym awansem meczu 13. kolejki. Siatkarze Jakuba Bednaruka mimo dobrej gry nie mają na koncie jeszcze ani jednego punktu. Ekipa z Jastrzębia wygrywała już dwukrotnie, lecz w poprzednim starciu musiała uznać wyższość mistrza Polski z Kędzierzyna-Koźla.

 

Również rzeszowianie staną w tym terminie do walki. Po serii trzech porażek zmierzą się z BKS Visłą Bydgoszcz. Zespoły te sąsiadują ze sobą w tabeli, bowiem oba mają na swoim koncie po jednym punkcie.

 

Plan transmisji meczów PlusLigi na środę:

 

2019-11-06: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki (godzina 17:30, transmisja - Polsat Sport)
2019-11-06: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel (godzina 18:00)
2019-11-06: Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz (godzina 20:30, transmisja - Polsat Sport)

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze