Liga Mistrzów: Bohaterowie KSW 51 dopingują Dinamo Zagrzeb

Sporty walki

Niektórzy z uczestników gali KSW 51 z perspektywy trybun obejrzą środowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Dinamem Zagrzeb i Szachtarem Donieck. Właśnie w Zagrzebiu w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza gala KSW w tym kraju.

Mecz z Szachtarem szczególnie przeżywać będzie z pewnością Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 SUB), który pochodzi z Zagrzebia i jest wielkim fanem miejscowego Dinama. Oprócz niego, spotkanie z ekipą z Ukrainy obejrzą między innymi Erko Jun (3-0, 3 KO), który w walce wieczoru KSW 51 zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (12-7, 7 KO).

 

Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów drużyny Dinama i Szachtara mają po cztery punkty na swoim koncie. Klub z Doniecka ograł Atalantę 2:1, a Damian Kądzior i koledzy pokonali Włochów 4:0. Pierwsze bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2. 

 

Oprócz Pejicia, Juna i Pudzianowskiego, podczas gali KSW 51 swoje umiejętności zaprezentują jeszcze między innymi Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 SUB), Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 SUB) czy Antun Račić (23-8-1, 13 SUB), który w walce o pas kategorii koguciej zmierzy się z Damianem Stasiakiem (11-6, 1 KO, 8 SUB).

 

Transmisja gali KSW 51 w systemie PPV

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze