Liga Mistrzów: Gol Lewandowskiego w meczu z Olympiakosem Pireus (WIDEO)

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus. Snajper Bayernu Monachium otworzył wynik w 69. minucie.

Piłkarze Bayernu Monachium długo bili głową w mur. W 69. minucie Kingsley Coman dośrodkował z prawej strony boiska, Lewandowski sprytnie dostawił nogę i pokonał bramkarza.

"Lewy" wyrasta na koszmar Olympiakosu Pireus. W poprzednim spotkaniu zdobył dwie bramki i jego Bayern Monachium wygrał 3:2.

To szóste w tym sezonie trafienie kapitana reprezentacji Polski i jednocześnie 59. w historii jego występów w Champions League.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.