Rybus: Mam swoje problemy zdrowotne. W grudniu będę miał operację

Piłka nożna

- Mam swoje problemy zdrowotne. W grudniu będę miał operację. Zdecydowaliśmy wspólnie z klubem, że do tego momentu dam z siebie wszystko - powiedział Maciej Rybus po meczu Lokomotiw Moskwa – Juventus Turyn (1:2) w Lidze Mistrzów.

Mateusz Borek: Chyba nie można gorzej zacząć i gorzej skończyć takiego spotkania?

 

Maciej Rybus: Tak. Nastawiliśmy się w końcówce na ten punkt. Douglas Costa pokazał jednak świetne umiejętności. Przegrywamy 1:2 po bardzo dobrym meczu. Trzeba nas pochwalić. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać.

 

Widzieliśmy Macieja Rybusa w bardzo dobrej formie. Mnóstwo świetnych akcji ofensywnych, gry kombinacyjnej, dośrodkowań.

 

Powoli dochodzę do formy. Mam swoje problemy zdrowotne. Miałem mieć operację, ale będzie ona w grudniu. Zdecydowaliśmy wspólnie z klubem, że do tego momentu dam z siebie wszystko i będę grał na tyle, na ile będę mógł.

 

To będzie zabieg już po podpisaniu nowego kontraktu?

 

Trudno powiedzieć. Chyba nie. Były wstępne rozmowy, ale na razie bez konkretów.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Mateusz Borek, MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze