Gala KSW 51 - Niesamowite emocje w barze, restauracji, hotelu

Sporty walki
Gala KSW 51 - Niesamowite emocje w barze, restauracji, hotelu
fot. Materiały prasowe

Telewizja Polsat i KSW kolejny raz umożliwią klientom barów, restauracji czy hoteli oglądanie gali KSW 51. Oferta publicznego odtwarzania gali KSW 51 skierowana jest do właścicieli klubów, restauracji, barów, hoteli, apartamentów, biur oraz siłowni i klubów fitness.

Po zagranicznych galach KSW w Londynie i Dublinie, czas na zdobycie kolejnej europejskiej stolicy – dnia 9 listopada 2019 r., czyli w najbliższą sobotę, odbędzie się gala KSW 51 w stolicy Chorwacji – Zagrzebiu. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Mariusz Pudzianowski oraz Erko Jun. W jednej z głównych walk naprzeciw siebie staną również były mistrz kategorii półśredniej, Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też największe gwiazdy bałkańskiej sceny MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Ponadto były najsilniejszy człowiek na Wyspach Brytyjskich i doświadczony zawodnik MMA Oli Thompson (20-11, 12 KO, 4 Sub) w ostatniej chwili zastąpi kontuzjowanego Denisa Stojnicia w starciu z najlepszym chorwackim ciężkim Ante Deliją (16-3, 5 KO, 7 Sub). Szczegółowa lista walk dostępna na www.kswmma.com.

 

W celu zakupu zezwolenia należy udać się na stronę www.publiczneodtwarzanie.pl i zakupić Pakiet Mega Sport. W przypadku zainteresowania zakupem wyłącznie Gali KSW 51 prosimy o emaila na adres: licencjesportowe@polsat.com.pl.

 

Już ponad 2 lata kibice mogą legalnie oglądać gale KSW poza domem!

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze