Komisarz MLS zdradził kolejny klub Ibrahimovica? To byłby wielki powrót

Piłka nożna
Komisarz MLS zdradził kolejny klub Ibrahimovica? To byłby wielki powrót

Wraz z zakończeniem 2019 roku Zlatan Ibrahimovic przestanie być piłkarzem Los Angeles Galaxy. Jaki będzie kolejny krok Szweda? Być może powrót do Serie A. Tak przynajmniej twierdzi komisarz MLS Don Garber, który mógł powiedzieć trochę za dużo...

 

Szwedzki napastnik przeniósł się do USA w 2018 roku. Trafił tam z Manchesteru United. Jak w większości klubów spisywał się znakomicie. W  58. meczach strzelił 53 gole i zaliczył 15 asyst. Prawdopodobnie jednak już niedługo poszuka nowych wyzwań. Konkretnie po 31 grudnia 2019 roku, bo właśnie wtedy wygasa jego umowa z LA Galaxy.

 

Choć Ibrahimovic ma już 38 lat, to nie brakuje chętnych na jego zakontraktowanie. Mówiło się już o kierunku hiszpańskim czy też włoskim. Czy ten drugi jest najbardziej prawdopodobny? Tak może wynikać ze słów komisarza MLS Dona Garbera.

 

- Zlatan to bardzo interesujący gość. Po prostu potrzebujesz takich piłkarzy w zespole. To 38-latek, który jest werbowany przez AC Milan, czyli jeden z największych klubów na świecie - powiedział.

 

Czy już niedługo Ibrahimovic zostanie klubowym kolegą Krzysztofa Piątka? Szwed występował w Milanie w latach 2010-2012. W 85. meczach strzelił 56 goli i zanotował 24 asysty.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze