LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W piątkowym meczu czwartej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet ekipa Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz zmierzy się przed własną publicznością z Chemikiem Police. Zdecydowanymi faworytkami są przyjezdne, które zajmują pierwsze miejsce w tabeli z kompletem zwycięstw. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

Bydgoszczanki w czterech rozegranych meczach zdobyły siedem punktów, a ich bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Ekipa znad Brdy zaczęła od domowej porażki 2:3 z Budowlanymi Łódź, aby następnie zwyciężyć Wisłę Warszawa bez straty seta. Kolejne dwie konfrontacje to znowu niepowodzenie - w Rzeszowie ze SkyRes 0:3 oraz triumf w rozegranym awansem z 12. kolejki meczu nad Budowlanymi 3:0.

 

Policzanki znakomicie rozpoczęły tegoroczne zmagania w LSK. Czwarta ekipa poprzedniego sezonu w pięciu spotkaniach odniosła pięć zwycięstw i tylko raz straciła punkt, wygrywając w Legionowie z Legionovią 3:2. Ostatnia rywalizacja to wygrana w Pile z Enea PTPS-em 3:0. Liderką Chemika jest niewątpliwie Wilma Salas. Wydaje się, że podstawowym zadaniem bydgoszczanek w piątkowej rywalizacji będzie zatrzymanie świetnie dysponowanej Kubanki.

 

W poprzednim sezonie oba zespoły "skrzyżowały ze sobą rękawice" trzykrotnie. Za każdym razem lepsze były zawodniczki Chemika, które w rozgrywkach ligowych wygrały dwukrotnie bez straty seta, natomiast w ćwierćfinale Pucharu Polski wygrały 3:1. I tym razem zdecydowanymi faworytkami są policzanki, które postarają się kontynuować passę zwycięstw.

 

WYNIKI I TABELA LSK

 

Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze