Łyżwiarstwo figurowe. Cup of China: Han Yan przed Boyangiem wśród solistów

W piątkowym programie krótkim solistów podczas zmagań w Cup of China w Chongqing pierwsze miejsce zajął reprezentant gospodarzy, Han Yan, który z notą 86.46 wyprzedził swojego rodaka Boyanga Jina, który uzyskał rezultat 85.43. Na trzecim miejscu uplasował się Matteo Rizzo z Włoch - z notą 81.72.

Kandydatów na podium wśród solistów było wielu, dodatkowo na zawodach nie pojawili się medaliści z poprzednich trzech Grand Prix. Gospodarze liczyli na dobre występy Jina Boyanga i jego kolegów. Ostatecznie w piątkowych zmaganiach dwukrotny medalista mistrzostw świata zajął drugie miejsce, a lepszy od niego okazał się Han Yan.

Na 10. miejscu znalazł się posiadający polskie korzenie, reprezentant Kanady - Conrad Orzel.