Niespodzianka przed KSW 51. Legendarny zawodnik pojawił się na ważeniu!

Sporty walki

Na ceremonii ważenia przed galą KSW 51 w Zagrzebiu pojawił się niesamowity gość. Na wagę wszedł bowiem legendarny Mirko "Cro Cop" Filipovic (38-11-2-1NC, 29 KO, 5 SUB).

Chorwat pojawi się również w sobotę, kiedy to stanie w narożniku swoich podopiecznych. W trakcie piątkowego ważenia pojawił się na scenie i wszedł na wagę. Ta pokazała 110 kilogramów. Kibice oczywiście nagrodzili idola gromkimi brawami.

 

"Cro Cop" to legenda świata MMA. W trakcie kariery walczył dla takich organizacji jak PRIDE czy UFC. Jest z tego rodzaju zawodników, którzy nigdy nie wybierali sobie przeciwników, dlatego też może pochwalić się starciami z takimi legendami jak Fedor Emelianenko, Wanderlei Silva, Mark Coleman, Kevin Randleman czy Antonio Rodrigo Nogueira. Największy sukces odniósł w 2006 roku, kiedy wygrał turniej PRIDE Openweight Gp. W finale pokonał Josha Barnetta.

 

"Cro Cop" był bohaterem walki wieczoru pierwszej gali UFC w Polsce. W kwietniu 2015 roku pokonał Gabriela Gonzagę, rewanżując mu się za porażkę sprzed ośmiu lat. Co ciekawe, Chorwat w trakcie kariery doprowadził do siedmiu rewanżowych starć, wygrywając... wszystkie z nich.

 

Transmisja gali KSW 51 w systemie PPV

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze